Masáže od Petra Šťastného

Z mého pohledu má Petr obrovský dar a mohu ho jen doporučit

Absolvovala jsem u Petra Malajskou harmonizační masáž, kterou mi doporučila kamarádka a v tu chvíli mi proběhlo hlavou, proč nezkusit něco nového. 

Zpočátku mi dělalo trochu problém se uvolnit a vůbec nějak komunikovat, ale Petr je velice vnímavý a empatický, takže tuto bariéru jsme překonali. Byl pro mne i problém si vytvořit nějaký záměr, který je pro tuto masáž vhodný, ale během našeho rozhovoru, záměr vyplynul na povrch sám. 

Poté jsem si intuitivně vybrala vykuřovadlo a masážní olej, který mi nejvíce vyhovoval. 

Dalším příjemným bodem byla teplá lázeň nohou, kde jsem cítila obrovské a příjemné uvolnění. 

Samotná masáž probíhala s laskavým a empatickým přístupem k tělu i duši a velice mě překvapil její přesah. Cítila jsem, jak se otevírají staré, nezpracované rány a křivdy, které se mi podařilo ze své hlavy vytěsnit a zapomenout. Čím dál víc jsem si uvědomovala, že nemusím být ta „ poslušná holka“, která vždy upřednostňuje přání jiných a na svá zapomíná. Po masáži následoval jen velký proud slz, kdy najednou bylo jasné, jakým směrem se dál vydat. 

Tímto bych chtěla Petrovi velice poděkovat, má obrovský dar empatie, laskavosti a vnímavosti k ostatním. Jsem velice vděčná, za to, že jsem tuto masáž mohla absolvovat a Petra určitě navštívím i na klasické masáži zad. 

Z mého pohledu má Petr obrovský dar a mohu ho jen doporučit. 

Dovolte si věnovat čas sami sobě a nechejte o sebe pečovat pomocí léčivé a laskavé masáže Šťastného maséra.