Masáže od Petra Šťastného

Všem Petra jako maséra doporučuji a tuto masáž taktéž. Vím, že každý člověk je originál a má to jinak. Co když právě tahle zkušenost Vám otevře cestu k lepšímu a naplněnému životu?

Krásný den všem. Rozhodla jsem se s Vámi podělit o zajímavý příběh a zážitek zároveň. Nedávno jsem se odhodlala zajít si na masáž. Po navštívení webových stránek Šťastného maséra z Brna a pročtení ohlasů klientů jsem cítila, že tohle by mohlo být, co hledám.

Masér Petr už na první dojem vypadal jako zajímavý člověk. Rozhodla jsem se objednat na kombinaci Malajské masáže a energetické harmonizace. Petra jsem neznala a nevěděla jsem, do čeho jdu. Také jsem neměla žádná očekávaní.

Petr mi vysvětlil, jak bude masáž probíhat. Následoval výběr vykuřovadla na očistný rituál. Vybrala jsem si intuitivně Feng Shui. Tedy rovnováha, kterou teď v životě potřebuji. Hned z počátku se ze silné vůně stala nádherná vůně růží. Mimochodem to jsou květiny, co mám moc ráda. První nádherný prožitek. Poté jsem si dopřála příjemnou koupel nohou ve vodní lázni s Epsomskou solí a esenciálními oleji. Během toho se mě Petr zeptal, proč jsem si zvolila tuto masáž? Odpověděla jsem mu, že chci hlouběji poznat sama sebe, kdo a proč tady jsem…

Na řadu přišla samotná masáž. Hudba, která hrála, mi plně vyhovovala a já se ponořila do sebe a čekala, co se bude dít. Pak to přišlo. Najednou jsem byla na nádherném místě daleko v horách a nade mnou byla jasná modrá obloha. Já seděla na velkém kameni a okolo sebe jsem měla své přátele. Za nimi krásné zdobené chýše a týpí. Promlouvala jsem k nim a přes ruce jim předávala svoji léčivou energii. Dole pod námi se třpytila v kaňonu smaragdově zbarvená voda. Nacházela jsem se v místě, kde jsem byla v minulosti Šamankou. To byla první odpověď, kdo jsem. Vnímala jsem nádherný pocit klidu a přátelství. Pak zaznělo: „Podívej se na vše z větší výšky.“ Jako by mi to mělo říct: „Podívej se z více úhlů pohledu“. Nakonec při masáži nohou jsem vnímala, jak od Petra vyzařuje silné bílé světlo. Procházelo celým mým tělem a hlavou vycházelo ven. Při energetickém bezdotykovém léčení jsem po těle vnímala střídavě zimu a teplo. Potom na rukou a třetím oku jako kdyby mi přiložil žhavé uhlíky.

Po ukončení masáže mi Petr pověděl, že cítil z mých rukou a třetího oka silnou energii. Taky mi řekl, že mám problém v kolenou a kyčlích. Pak jsem mu pověděla, co jsem pociťovala po celou dobu já. Musím dodat, že na druhý den mě bolely kolena a spodní části nohou. Volala jsem Petrovi a on mi pověděl, že léčení může fungovat ještě pár dnů po masáži. U mě to tak bylo.

Když to shrnu, byl to nádherný zážitek. Co jsem chtěla pro sebe udělat, se povedlo a zjistila jsem odpovědi na mé otázky. Jdu správně životem a dělám, co mě naplňuje. Svou energii v tomto životě předávám prostřednictvím mých léčivých obrazů. Všem Petra jako maséra doporučuji a tuto masáž taktéž. Vím, že každý člověk je originál a má to jinak. Co když právě tahle zkušenost Vám otevře cestu k lepšímu a naplněnému životu? To je moje zkušenost a příběh. Zdraví Jana.