Masáže od Petra Šťastného

Při masáži jsem vnímala laskavou péči na celém těle i na duši

Stalo se Vám někdy, že jste šli někam a nevěděli co očekávat a pak jste byli příjemně překvapeni, co všechno se vytvořilo? A velmi ráda se v příběhu podělím se zážitky s Malajskou masáží, a jakým mi byly přínosem.

Věděla jsem jen, že jdu na Malajskou masáž. Ze začátku jsem měla trochu problém s tím, že na mě bude sahat cizí muž. Věřila jsem kamarádce, která mi masáž doporučila a já si řekla, proč ne, bude to pro mě výzva a taky udělám konečně něco pro sebe.

Vůbec jsem netušila, že tato masáž bude mít tak obrovský přesah a netušila jsem, co se vše vytvoří, když jsem se dověděla, že je to masáž se záměrem. Mým záměrem byla SEBELÁSKA.

Nejdříve jsem dostala laskavou péči v podobě konzultace ohledně mého zdraví a pak i radu, povzbuzení do mého života. Na energetické očištění jsem si vybrala vykuřovadlo Jerusalem a masážní olej, který mi voněl nejvíce. Pak se mi dostala další péče. Teplá lázeň nohou s Epsomskou solí a esenciálními oleji. Cítila jsem, jak se uvolňuje napětí a všechno těžké ze mě padá dolů. Tečou mi slzy a hlavou mi běží spousta myšlenek.

Ty nejzásadnější myšlenky byly – Vždyť nic nemusíš… NEMUSÍŠ nic a MŮŽEŠ všechno… nadechuji LÁSKU a vydechuji VDĚČNOST…

Při samotné masáži mi chodily myšlenky a uvědomění spojené s mým záměrem. Kolikrát jsem ochotná udělat něco pro ostatní a kolikrát jsem ochotná udělat něco pro sebe? Uvědomění, že o sebe moc nepečuji, mi říkala každá kost v těle.

Při masáži jsem vnímala laskavou péči na celém těle i na duši. Každá buňka v mém těle říkala, DĚKUJI, ano to jsme potřebovaly. Péťa odebíral tíhu a bolest pryč z těla. Masáž byla laskavá, léčivá a já věděla, že je to dotyk, kterého se nemusím bát. Dovolila jsem si PŘIJÍMAT. Tělo vědělo, že se léčí, a já byla vděčná, že se to vše léčí, aniž bych o tom musela mluvit, a tak otevírat bolestné téma znova a znova.

Po masáži jsem cítila lehkost na těle i na duši. Cítila jsem, že mi odpadl těžký batoh ze zad. Velké uvolnění v mysli, pocit blaženosti. Prostě mi to vyplo hlavu, že mi bylo jedno, že jedu do práce a peníze mám doma, však ono to nějak dopadne. Do dnešního dne na vypnutou hlavu vzpomínám s úsměvem. Všemu jsem se smála, a to je vždycky lepší varianta než plakat.

Na masáži jsem byla v sobotu a spousta UVĚDOMĚNÍ ohledně mého záměru mi intenzivně naskakovala každý den až do čtvrtku. Přišly mi tři odkazy od kamaráda a ty se staly těmi nejzásadnějšími odkazy v mém životě. Pouštěla jsem si je neustále dokola a doslova hltala vše, co bylo obsahem. Pokaždé mi došlo něco nového, co jsem se měla dozvědět a potřebovala slyšet. Neskutečně mě to všechno moc nabíjelo a byla jsem za to nesmírně-vesmírně VDĚČNÁ. Jeden den jsem viděla i signály v podobě tvaru srdíček.

A za tato uvědomění DĚKUJI.

JSME SVĚTLO, KTERÉ LÉČÍ, JSME LÁSKA, KTERÁ SPOJUJE, A PŘIŠLI JSME NA TUTO ZEM, ABYCHOM SE NAUČILI MILOVAT SEBE A OSTATNÍ A UŽILI SI VŠEHO, PO ČEM TOUŽÍME. JEN JE TO NA KAŽDÉM Z NÁS, JESTLI SI TO DOVOLÍME A VYBEREME SI TO.

Taky jsem pochopila, že je ve mě ukryta obrovská SÍLA, kterou mám a která čeká na mě, až ji přijmu a správně uchopím.

Hodně se mnou rezonovala i ta myšlenka, že každý jsme LÉČITELEM. Protože každý z nás jsme světlo a každý z nás může darovat druhému úsměv, jen tak a tomu druhému to může hodně pomoci. Protože se ten dotyčný může nacházet zrovna v nějaké nelehké životní situaci a ÚSMĚV, který mu darujete, může být pro něj naprosto zásadní. Ještě další myšlenka, která mi přišla, byl citát autora, kterého neznám:

KDO DÁVÁ TVÝM RTŮM ÚSMĚV, DARUJE TI ŽIVOT.

Tento citát se mnou hodně rezonuje, protože člověk, který se nesměje, je mrtvý a jen přežívá. Je to pro mě velmi důležité a určitě je to možné i v dnešní době 🙂

Malajská masáž mi pomohla odstartovat další nové možnosti, které jsem si přála a dlouho nedovolovala. Rozhodnutí přišlo ze srdce a duše si to tak přála. Kdyby o tom měla rozhodnout hlava, nedopadlo by to. Hlava by tvrdila, že to a to není přece možné. Otevřelo mi to dveře a naději v lepší život. Takový, který chci tvořit a žít 🙂

SEBELÁSKA je velmi důležitá a souvisí i se vztahy s druhými, přijímáním hojnosti, penězi a sexualitou. Je to pořád ta jedna a ta stejná energie, je to o nás samotných. Moc mi pomohlo napsat tento příběh a děkuji všem, kteří jste dočetli až sem 🙂 A pokud se líbilo nějaké slovo nebo myšlenka, budu moc ráda. Pokud to s Vámi rezonuje a chtěli byste si darovat Malajskou masáž, gratuluji Vám.

Darujte si čas sami pro sebe a dejte si záměr, co byste rádi pro sebe vytvořili. A nechte se opečovávat laskavou, léčivou masáží od šťastného a šikovného maséra 🙂