Masáže od Petra Šťastného

Po masáži jsem se cítila nesmírně uvolněná, optimistická a nabitá, a to přesto, že předtím jsem byla velmi unavená

Nedávno jsem měla možnost absolvovat u Šťastného maséra Petra jeho novinku – Harmonizační Malajskou masáž. Věděla jsem o nadšených ohlasech dalších klientů, kteří popisovali její téměř zázračné účinky na jejich tělo i duši. To ve mně vzbudilo zvědavost a touhu ji také vyzkoušet. Je sice známo, že vysoká očekávání vedou často spíše ke zklamání, ale v mém případě tomu tak rozhodně nebylo a Malajská masáž byla neuvěřitelným, léčivým a velmi příjemným zážitkem i pro mne.

Vše začalo krátkou konzultací ohledně mého zdravotního stavu, poté přišel na řadu můj oblíbený očistný rituál pomocí voňavého vykuřovadla. Následovala asi 20minutová koupel nohou v teplé vodní lázni s rozpuštěnou Epsomskou solí, která byla již sama o sobě velice relaxační. Během ní jsem přemýšlela o záměru, který mi Petr doporučil si před masáží nastavit. Přišel záhy, mohla jsem si jej sice nechat pro sebe, ale tím, že jsem ho Petrovi řekla, mohl se na něj zaměřit a podpořit jej při své energetické práci.

Pak již přišla na řadu samotná masáž, která byla úplně jiná než ty, které jsem doposud zažila. V první řadě je třeba říct, že všechny hmaty byly neuvěřitelně příjemné. Už to je velké plus. Každopádně tím nejsilnějším zážitkem se staly jemné, hladivé a velmi léčivé energie, které skrz Petrovy ruce proudily do mého těla a do hloubky léčily každičkou jeho buňku. Zanedlouho obíhaly nejen celým mým tělem, ale měla jsem pocit, jako kdyby vytvořily energetický obal i kolem něj a já se v nich koupala. Vnímala jsem je jako zářivě bílé. V některých chvílích se mě Petr přímo nedotýkal, ale rukama se teprve pomalu přibližoval k některé části mého těla. Už v ten moment jsem ale pociťovala příliv léčivých energií a celkem přesně jsem věděla, kam za pár vteřin své ruce položí. Nejvíce na mne zapůsobila masáž břicha a dekoltu, při nichž mi Petr energeticky posílil solární i srdeční čakru. V tu chvíli byly přicházející energie natolik mocné, že jsem je musela rozdýchávat. 

Po masáži jsem se cítila nesmírně uvolněná, optimistická a nabitá, a to přesto, že předtím jsem byla velmi unavená. Přínosem mi byla také zásadní informace, která mi přišla hned na začátku masáže k mému předem nastavenému záměru. Malajskou masáž bych doporučila úplně každému, nejvíc ale těm lidem, kteří na sobě poctivě pracují a upřímně se touží posunout. Sama jsem se s Petrem domluvila na dalším termínu a už se moc těším.