Masáže od Petra Šťastného

Odcházela jsem s pocitem hlubokého klidu, ve spojení se vším vnějším i vnitřním

Chtěla bych se s vámi podělit o moc příjemný zážitek, který jsem měla možnost prožít minulý víkend u maséra Petra Šťastného, který nabízí novou formu hloubkové energetické masáže. 

Téměř 3 hodinová celotělová (i celoduševní) péče mi přinesla hluboké uvolnění na úrovních, které ani nejsem schopná zachytit smysly.

Petr s každým klientem nejdřív konzultuje jeho celkový zdravotní stav, dá vám nabídnout vykuřovadlo, kterým vás očistí i masážní olej, který vám bude nejvíc vonět. Stanovíte si záměr a necháte se opečovat.

Začíná se koupelí nohou, při které používá kvalitní namíchané soli s esencemi, které vás příjemně uvolní v krátké meditaci. Pak se postupně masíruje celé tělo fyzicky i energeticky.

Postupně jsem cítila, jak se uvolňuji, až nezbylo nic a přesto všechno. Cítila jsem, jak mi tělem proudí energie, jak se uvolňuje tíha z břicha a hlavy.

Petr je velmi citlivý a vnímavý, intuitivně a přitom ve struktuře vede své ruce.

Odcházela jsem s pocitem hlubokého klidu, ve spojení se vším vnějším i vnitřním. Byl to absolutní restart, který probíhal ještě pár dní po té.

Udělala jsem chybu, že jsem hned druhý den pomáhala kamarádce malovat místo toho, abych to nechala dosednout a přesně ta místa, která byla nejvíc opečovaná, se ozvala, abych je víc vnímala a poslouchala. A pak jsem se divila, jak moc mě břicho bolelo. Jakmile jsem si dovolila úplně vypnout a odpočinout, krásně to dosedlo.

Zkrátka se potřebujeme zastavovat. Ale úplně. Totálně. Umíme to vůbec?

Petr Šťastný masér masíruje v krásném studiu hned naproti Janáčkova divadla a celé místo je chýší, do které se můžete ponořit a nechat život být… ať se děje sám. Skrze vás.

Doporučuji jednou za čas dát si kompletní stopku, hluboký restart, nejen na pár hodin, ale třeba i na celý víkend. Tato hluboká masáž je k tomu ideální nástroj.