Masáže od Petra Šťastného

Harmonizační masáže pana Petra mohu jen doporučit, protože zaručují úžasný ozdravující prožitek

Zdravím všechny lidičky, kteří budou číst tento příběh. Jmenuji se Irena a trpím různými neduhy dnešní doby jako většina z nás. Omezují mě na všech úrovních od psychosomatiky až po fyzické tělo. Jsem přírodní bytost a hledám pomoc v různých alternativních léčebných metodách, které nabízejí řešení mých problémů.

Trochu jsem brouzdala na Facebooku a narazila na příspěvek pana Petra Šťastného, maséra, který nabízí harmonizační masáže. Pro mě to byla jasná volba a hned jsem se objednala na kombinaci Malajské masáže a energetické harmonizace, které dělá v Brně a v Černé u Bohdanče.

Po příjezdu na místo masáže jsem se svěřila do rukou pana Petra. Napřed mě seznámil s průběhem masáže, která začíná výběrem vykuřovadla k očistě těla. Intuitivně jsem si vybrala Feng Shui pro celkovou rovnováhu a masážní měsíčkový olej, který mám ráda a používám ho po koupeli doma.

Pak následovala úžasná očistná koupel nohou mojí oblíbenou Epsomskou solí. Mezitím jsme si normálně povídali a potom se mě Petr zeptal, s jakým záměrem přicházím. Jelikož nejsem moc výřečná bytost, tak jsem ze sebe dostala jen to, že přicházím se záměrem propustit vše, co mi již neslouží, také si chci užít masáž na všech úrovních mé bytosti, nastartovat proces sebeléčení a celkovou transformaci. Potom přišla na řadu samotná masáž, která začíná polohou na břiše a pokračuje otočením se na záda.

Jedním z prožitků bylo působení tlaku na plosky nohou, při kterém jsem vnímala různé pocity volného proudění energií, což byl takový ten pocit příjemného, stoupajícího mravenčení přes tlak, až po bolest v místech blokace životní energie. Toto mě provázelo všemi masírovanými partiemi těla.

Na fyzickém těle v místech bloků jsem zaznamenala, jak se pomaličku uvolňují. Jsem senzitivní a přitom dotykový typ člověka, takže už jsem se jen soustředila na léčivou energii v rukou pana Petra a užívala si tento nezapomenutelný okamžik všemi smysly.

Při bezdotykové energetické masáži to bylo trochu jiné. Tam jsem vnímala na energetickém těle pocit, jako když Vás někdo vystřelí ze sandálů do vesmíru, kde je vzduchoprázdno a tančíte v takovém tom pocitu flow.

Nakonec proběhl rozhovor o prožitku z masáže, a tak jsem se snažila svůj prožitek popsat slovy, což jako introvert moc neumím. Ale jedno Vám povím… Účinky, které jsem zaznamenala na mnoha úrovních mé bytosti, pokračovaly ještě pár dní po masáži. To mě přesvědčilo o tom, abych se objednala na další masáž, která mně pak dostala do ještě hlubších prožitků, po kterých jsem se následně rozhodla jít na další.

Takže můj závěr příběhu zní… Lidičky jděte do toho, nebojte se vstoupit do neznámých vod. Harmonizační masáže pana Petra mohu jen doporučit, protože zaručují úžasný ozdravující prožitek. Mějte se všichni krásně a buďte zdrávi. Přeje Vám ze srdce Irena, klientka pana Harmonizéra Petra.